Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

HepTech Mobile, Türkiye’de telefon yedek parça ve aksesuar sektöründe lider bir marka olma ideali ile 2007 yılında telefon yedek parça alanında faaliyetlerine başlamıştır. Sektörde çeyrek asra yakın tecrübesi ile tüketici beklentilerini bilen bir marka olmanın gücünü daima hissetmiştir. Sektördeki gücünü dijital dünyada da hissettirme amacıyla başlayan e-ticaret girişimleri her geçen gün daha güçlü bir şekilde devam etmektedir.

HepTech Mobile; satış hacmini her geçen gün arttırırken tedarik süreçlerinde de güçlenen bir marka olma kimliğine bürünmüştür. Artan satışlar kârlılığı getirse de HepTech Mobile markasının hedefi daima kalite, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti olmuştur. Ticari faaliyetlerini güven, kalite ve müşteri odaklı yaklaşım üzerine inşa eden HepTech Mobile, bu bakış açısı sayesinde her geçen gün daha fazla tüketiciye ulaşmayı başarmaktadır.

E-ticaret satışlarında şeffaf bir yaklaşım sergilerken ürünlerin bütün özelliklerini tüketiciye aktarmak temel önceliklerden bir tanesi kabul edilmiştir. Online satışlarda ürünün en kısa sürede ve güvenle tüketiciye ulaşması hedeflenirken HepTech Mobile platformunda kurulu 256bit SSL sertifikası ile de müşterilerin veri güvenliği sağlanmıştır. KVKK gereğince hiçbir tüketicinin verisi izinsiz bir şekilde kullanılmadığı gibi kredi kartı bilgileri de kayıt altına alınmamaktadır.

HepTech Mobile satış sonrasında ‘Sorumlu Satıcı’ anlayışı sayesinde değişim ve iade süreçleri de çok kolay bir şekilde gerçekleştir. Stoktan teslim edilen ürünlerde hasarı engelleyecek ambalajlama ilkeleri izlenmektedir. Üstelik aynı gün kargo imkanları sayesinde de tüketicilerin zaman kaybetmeden ürünü kullanması amaçlanmaktadır.